Продукція > AVX > F930J685MAA
F930J685MAA
F930J685MAA AVX
f93-776559.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 6.8uF 3.2x1.6
на замовлення 2735 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F930J685MAA AVX
Інші пропозиції F930J685MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F930J685MAA F930J685MAA Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 20% 6.3V 1206