F930J686MCC
F930J686MCC KYOCERA AVX
F93-3162596.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 68uF 6x3.2
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 68uF 6x3.2.
Інші пропозиції F930J686MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F930J686MCC F930J686MCC Виробник : AVX f93-776559.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 68uF 6x3.2
на замовлення 930 шт:
F930J686MCC F930J686MCC Виробник : AVX Corporation F93.pdf Description: CAP TANT 68UF 20% 6.3V 2312
на замовлення 301 шт: