Продукція > KYOCERA AVX > F931A107MCCAJ6
F931A107MCCAJ6
F931A107MCCAJ6 KYOCERA AVX
F93-AJ6.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 20% 10V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F931A107MCCAJ6 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 100 µF, 10 V, 2312 [Metrisch 6032], ± 20%, 0.7 ohm, C, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2.6mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2312 [Metrisch 6032], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: 1% pro 1000 Stunden, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.7ohm, Produktlänge: 6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 100µF, Spannung (DC): 10V, Rippelstrom: 396mA, Produktpalette: F93-AJ6 Series, Hersteller-Größencode: C, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 3.2mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F931A107MCCAJ6 F931A107MCCAJ6 Виробник : KYOCERA AVX F93-AJ6.pdf Description: KYOCERA AVX - F931A107MCCAJ6 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 100 µF, 10 V, 2312 [Metrisch 6032], ± 20%, 0.7 ohm, C
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.6mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.7ohm
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 100µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 396mA
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 3.2mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
F931A107MCCAJ6 F931A107MCCAJ6 Виробник : KYOCERA AVX F93-AJ6.pdf Description: CAP TANT 100UF 20% 10V 2312
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V
Мінімальне замовлення: 5
F931A107MCCAJ6 F931A107MCCAJ6 Виробник : Kyocera AVX F93_AJ6-3162371.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 100uF 2312 20% E SR=700mOhms AEC-Q2
на замовлення 232 шт:
Мінімальне замовлення: 5
F931A107MCCAJ6 F931A107MCCAJ6 Виробник : KYOCERA AVX Components f93-aj6.pdf Cap Tant Solid 100uF 10V C CASE 20%( 6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-27 0.7 Ohm 125°C Automotive T/R
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.6mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2312 [Metrisch 6032]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: 1% pro 1000 Stunden
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 100µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 396mA
Produktpalette: F93-AJ6 Series
Hersteller-Größencode: C
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 3.2mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 9
товару немає в наявності