F931A157KNC
F931A157KNC KYOCERA AVX
F93.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 150UF 10% 10V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 180 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 150UF 10% 10V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції F931A157KNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F931A157KNC F931A157KNC Виробник : AVX f93-776559.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF 10V 10%
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
F931A157KNC F931A157KNC Виробник : KYOCERA AVX Components f93.pdf Cap Tant Solid 150uF 10V N CASE 10%( 7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-30 0.6 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
F931A157KNC F931A157KNC Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 150UF 10% 10V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: N
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 10 V