Продукція > AVX > F931A157MCCAJ6
F931A157MCCAJ6
F931A157MCCAJ6 AVX
F93-AJ6-971535.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 150uF AEC-Q200
на замовлення 873 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F931A157MCCAJ6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F931A157MCCAJ6 F931A157MCCAJ6 Виробник : KYOCERA AVX F93-AJ6.pdf Description: CAP TANT 150UF 20% 10V 2312
товару немає в наявності