F931A226KAA
F931A226KAA KYOCERA AVX Components
f93.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 22uF 10V A CASE 10%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 2.5 Ohm 125°C T/R
на замовлення 1714 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 887
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F931A226KAA F931A226KAA Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 10V 1206
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
F931A226KAA F931A226KAA Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 10V 10%
Мінімальне замовлення: 8
F931A226KAA F931A226KAA Виробник : AVX f93-776559.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 10V 10%
F931A226KAA F931A226KAA Виробник : KYOCERA AVX Components f93.pdf Cap Tant Solid 22uF 10V A CASE 10%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 2.5 Ohm 125°C T/R