F931A226MBAAJ6
F931A226MBAAJ6 KYOCERA AVX Components
f93-aj6.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 22uF 10V B CASE 20%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 1.9 Ohm 125°C Automotive T/R
на замовлення 1726 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 298
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F931A226MBAAJ6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F931A226MBAAJ6 F931A226MBAAJ6 Виробник : AVX F93-AJ6-971535.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10Volts 22uF 20% 1210 AEC-Q200
F931A226MBAAJ6 F931A226MBAAJ6 Виробник : KYOCERA AVX Components f93-aj6.pdf Cap Tant Solid 22uF 10V B CASE 20%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 1.9 Ohm 125°C Automotive T/R
товару немає в наявності
F931A226MBAAJ6 F931A226MBAAJ6 Виробник : KYOCERA AVX F93_AJ6-3162371.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 22uF 20% 1210 AEC-Q200