F931A336KAA
F931A336KAA KYOCERA AVX
F93.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 10% 10V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 33UF 10% 10V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F931A336KAA F931A336KAA Виробник : KYOCERA AVX Components f93.pdf Cap Tant Solid 33uF 10V A CASE 10%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 2.5 Ohm 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 653
Мінімальне замовлення: 435
F931A336KAA F931A336KAA Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 33UF 10% 10V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
Мінімальне замовлення: 7
F931A336KAA F931A336KAA Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 10V 10%
Мінімальне замовлення: 5
F931A336KAA F931A336KAA Виробник : AVX f93-776559.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 10V 10%
товару немає в наявності