Продукція > KYOCERA AVX > F931A336MAAAJ6
F931A336MAAAJ6
F931A336MAAAJ6 KYOCERA AVX
F93-AJ6.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 962 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F931A336MAAAJ6 F931A336MAAAJ6 Виробник : KYOCERA AVX F93_AJ6-3162371.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 33uF 20% 1206 ESR=2.5Ohm AEC-Q200
на замовлення 940 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
F931A336MAAAJ6 F931A336MAAAJ6 Виробник : KYOCERA AVX F93-AJ6.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V