F931A337KNC
F931A337KNC KYOCERA AVX
F93.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 330UF 10% 10V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 330UF 10% 10V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F931A337KNC F931A337KNC Виробник : KYOCERA AVX Components f93.pdf Cap Tant Solid 330uF 10V N CASE 10%( 7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-30 0.5 Ohm 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
F931A337KNC F931A337KNC Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 330uF 10% 2917 E SR= 500 mOhm
Мінімальне замовлення: 3
F931A337KNC F931A337KNC Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 330UF 10% 10V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: N
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 10 V
Мінімальне замовлення: 2
F931A337KNC F931A337KNC Виробник : AVX f93-776559.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 10V 10%