F931A476KBA
F931A476KBA KYOCERA AVX
F93.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 47UF 10% 10V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 10% 10V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F931A476KBA F931A476KBA Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 47UF 10% 10V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
F931A476KBA F931A476KBA Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 10V 10%
Мінімальне замовлення: 10
F931A476KBA F931A476KBA Виробник : AVX f93-776559.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 10V 10%