F931A685MAA
F931A685MAA KYOCERA AVX
F93-3162596.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 6.8uF 3.2x1.6
на замовлення 544 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 6.8uF 3.2x1.6.
Інші пропозиції F931A685MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F931A685MAA F931A685MAA Виробник : AVX Corporation f93.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 10V 20% 1206
на замовлення 5053 шт:
F931A685MAA F931A685MAA Виробник : AVX f93-776559.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 6.8uF 3.2x1.6