F931C106KAAAJ6
F931C106KAAAJ6 KYOCERA AVX Components
f93-aj6.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 10uF 16V A CASE 10%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 3 Ohm 125°C Automotive T/R
на замовлення 1382 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 359
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 10% 16V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 16 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F931C106KAAAJ6 F931C106KAAAJ6 Виробник : KYOCERA AVX F93-AJ6.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 16V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
F931C106KAAAJ6 F931C106KAAAJ6 Виробник : KYOCERA AVX F93-AJ6.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 10uF 10% 1206 ES R=2.5Ohm AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 5
F931C106KAAAJ6 F931C106KAAAJ6 Виробник : KYOCERA AVX Components f93-aj6.pdf Cap Tant Solid 10uF 16V A CASE 10%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 3 Ohm 125°C Automotive T/R