Продукція > AVX > F931C156MAAAJ6
F931C156MAAAJ6
F931C156MAAAJ6 AVX
F93_AJ6-971535.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 15uF 20% 1206 ESR=2Ohm AEC-Q200
на замовлення 155 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F931C156MAAAJ6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F931C156MAAAJ6 F931C156MAAAJ6 Виробник : AVX Corporation F93-AJ6.pdf Description: CAP TANT 15UF 20% 16V 1206
на замовлення 531 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
товару немає в наявності
F931C156MAAAJ6 F931C156MAAAJ6 Виробник : KYOCERA AVX F93_AJ6-3162371.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 15uF 20% 1206 ESR=2Ohm AEC-Q200