F931C156MBA
F931C156MBA KYOCERA AVX
F93.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 15UF 20% 16V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 15UF 20% 16V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F931C156MBA F931C156MBA Виробник : KYOCERA AVX Components f93.pdf Cap Tant Solid 15uF 16V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2 Ohm 125°C T/R
на замовлення 69 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 69
F931C156MBA F931C156MBA Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 15UF 20% 16V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 16 V
Мінімальне замовлення: 8
F931C156MBA F931C156MBA Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 15uF 3.5x2.8
Мінімальне замовлення: 7
F931C156MBA F931C156MBA Виробник : AVX f93-776559.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16volts 15uF 3.5x2.8
на замовлення 910 шт:
F931C156MBA F93.pdf