Продукція > AVX > F931C157MNCAJ6
F931C157MNCAJ6
F931C157MNCAJ6 AVX
F93-AJ6-971535.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 150uF 20% 2917 ESR=.6Ohm AEC-Q200
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 150UF 20% 16V 2917, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Grade: Automotive, Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 16 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F931C157MNCAJ6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F931C157MNCAJ6 F931C157MNCAJ6 Виробник : KYOCERA AVX F93-AJ6.pdf Description: CAP TANT 150UF 20% 16V 2917
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 16 V