F931C226KAA
F931C226KAA Kyocera AVX
AVXC_S_A0011957006_1-2538195.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 22uF 10% 1206 ESR= 3 Ohm
на замовлення 1167 шт:
термін постачання 218-227 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F931C226KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F931C226KAA F931C226KAA Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 16V 1206
товару немає в наявності