Продукція > AVX > F931C226MAAAJ6
F931C226MAAAJ6
F931C226MAAAJ6 AVX
F93-AJ6-971535.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 16V 20% 1206 ESR=3Ohm
на замовлення 5974 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 20% 16V 1206, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Інші пропозиції F931C226MAAAJ6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F931C226MAAAJ6 F931C226MAAAJ6 Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 16V 1206
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Obsolete
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V