F931C227MNC
F931C227MNC KYOCERA AVX
F93.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 20% 16V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 20400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F931C227MNC - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 220 µF, 16 V, 2917 [Metrisch 7343], ± 20%, 0.7 ohm, N, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.7ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 220µF, Spannung (DC): 16V, Rippelstrom: 463mA, Produktpalette: F93 Series, Hersteller-Größencode: N, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F931C227MNC F931C227MNC Виробник : KYOCERA AVX Components f93.pdf Cap Tant Solid 220uF 16V N CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-30 0.7 Ohm 125°C T/R
на замовлення 75 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 75
F931C227MNC F931C227MNC Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 220UF 20% 16V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: N
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V
Мінімальне замовлення: 3
F931C227MNC F931C227MNC Виробник : Kyocera AVX F93.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 16V 20%
Мінімальне замовлення: 3
F931C227MNC F931C227MNC Виробник : KYOCERA AVX 2602419.pdf Description: KYOCERA AVX - F931C227MNC - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 220 µF, 16 V, 2917 [Metrisch 7343], ± 20%, 0.7 ohm, N
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.7ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 220µF
Spannung (DC): 16V
Rippelstrom: 463mA
Produktpalette: F93 Series
Hersteller-Größencode: N
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 256 шт:
Мінімальне замовлення: 100
Мінімальне замовлення: 97
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.9mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 220µF
Spannung (DC): 16V
Rippelstrom: 463mA
Produktpalette: F93 Series
Hersteller-Größencode: N
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 256 шт:
Мінімальне замовлення: 5