F931C335MAA
F931C335MAA KYOCERA AVX Components
f93.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 3.3uF 16V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 4.5 Ohm 125°C T/R
на замовлення 6867 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F931C335MAA - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 3.3 µF, 16 V, 1206 [Metrisch 3216], ± 20%, 4.5 ohm, A, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.6mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch 3216], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 4.5ohm, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Kapazität: 3.3µF, Spannung (DC): 16V, Rippelstrom: 129mA, Produktpalette: F93 Series, Hersteller-Größencode: A, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F931C335MAA F931C335MAA Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 3.3UF 20% 16V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.5Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 16 V
Кількість Ціна
F931C335MAA F931C335MAA Виробник : KYOCERA AVX Components f93.pdf Cap Tant Solid 3.3uF 16V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 4.5 Ohm 125°C T/R
F931C335MAA F931C335MAA Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 3.3uF 20% 1206 E SR= 4.5 Ohm
Мінімальне замовлення: 11
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 16 V
Мінімальне замовлення: 10
F931C335MAA F931C335MAA Виробник : KYOCERA AVX 2602419.pdf Description: KYOCERA AVX - F931C335MAA - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 3.3 µF, 16 V, 1206 [Metrisch 3216], ± 20%, 4.5 ohm, A
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.6mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch 3216]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 4.5ohm
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 3.3µF
Spannung (DC): 16V
Rippelstrom: 129mA
Produktpalette: F93 Series
Hersteller-Größencode: A
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 526 шт:
Мінімальне замовлення: 24
на замовлення 84 шт:
на замовлення 84 шт:
товару немає в наявності