Продукція > KYOCERA AVX > F950G107KAAAQ2
F950G107KAAAQ2
F950G107KAAAQ2 KYOCERA AVX
F95.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 10% 4V 1206
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 100uF 1206 ESR=.5Ohms 10%.
Інші пропозиції F950G107KAAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950G107KAAAQ2 F950G107KAAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 100UF 10% 4V 1206
товару немає в наявності
F950G107KAAAQ2 F950G107KAAAQ2 Виробник : Kyocera AVX F95-3162461.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 100uF 1206 ESR=.5Ohms 10%