Продукція > KYOCERA AVX > F950G107MSAAQ2
F950G107MSAAQ2
F950G107MSAAQ2 KYOCERA AVX
F95.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 20% 4V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 1436 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 20% 4V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm, Manufacturer Size Code: S, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950G107MSAAQ2 F950G107MSAAQ2 Виробник : Kyocera AVX f95muse.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 100uF 1206 ESR=80 0mOhms 20%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
F950G107MSAAQ2 F950G107MSAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 100UF 20% 4V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: S
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V