Продукція > KYOCERA AVX > F950G157MSAAM1Q2
F950G157MSAAM1Q2
F950G157MSAAM1Q2 KYOCERA AVX
f95muse.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 150UF 20% 4V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 150UF 20% 4V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm, Manufacturer Size Code: S, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950G157MSAAM1Q2 F950G157MSAAM1Q2 Виробник : KYOCERA AVX f95muse-3162375.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 150uF 20% 1206 ESR= 800 mOhm
на замовлення 2446 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
F950G157MSAAM1Q2 F950G157MSAAM1Q2 Виробник : KYOCERA AVX f95muse.pdf Description: CAP TANT 150UF 20% 4V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: S
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 4 V