Продукція > KYOCERA AVX > F950G227KSAAQ2
F950G227KSAAQ2
F950G227KSAAQ2 KYOCERA AVX
f95muse.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 220uF 10% 1306 13 06 3.2x1.6x1mm
на замовлення 770 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 220UF 10% 4V 1206, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm, Manufacturer Size Code: S, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Інші пропозиції F950G227KSAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950G227KSAAQ2 F950G227KSAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 220UF 10% 4V 1206
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: S
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V