Продукція > KYOCERA AVX > F950G227MAAAM1Q
F950G227MAAAM1Q
F950G227MAAAM1Q KYOCERA AVX
f95muse.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 20% 4V 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 4V 20% 1207 3.2x1.7x1.4mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950G227MAAAM1Q F950G227MAAAM1Q Виробник : AVX f95muse-776247.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 4V 20% 1207 3.2x1.7x1.4mm