Продукція > KYOCERA AVX > F950G227MAAAM1Q2
F950G227MAAAM1Q2
F950G227MAAAM1Q2 KYOCERA AVX
f95muse.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 20% 4V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 2150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 220UF 20% 4V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950G227MAAAM1Q2 F950G227MAAAM1Q2 Виробник : KYOCERA AVX f95muse-3162375.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 4V 20% 1207 3. 2x1.7x1.4mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
F950G227MAAAM1Q2 F950G227MAAAM1Q2 Виробник : KYOCERA AVX f95muse.pdf Description: CAP TANT 220UF 20% 4V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
товару немає в наявності
F950G227MAAAM1Q2 F950G227MAAAM1Q2 Виробник : AVX f95muse-776247.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 4V 20% 1207 3.2x1.7x1.4mm