Продукція > KYOCERA AVX > F950G227MBAAQ2
F950G227MBAAQ2
F950G227MBAAQ2 KYOCERA AVX
F95.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 20% 4V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 400mOhm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 220UF 20% 4V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 400mOhm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Інші пропозиції F950G227MBAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950G227MBAAQ2 F950G227MBAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 220UF 20% 4V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
товару немає в наявності
F950G227MBAAQ2 F950G227MBAAQ2 Виробник : AVX f95-776234.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 4V 20% 1411, 3.5x2.8x1.8mm