Продукція > KYOCERA AVX > F950G227MSAAQ2
F950G227MSAAQ2
F950G227MSAAQ2 KYOCERA AVX
F95.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 20% 4V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 114 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F950G227MSAAQ2 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 220 µF, 4 V, 1206 [Metrisch 3216], ± 20%, 0.8 ohm, S, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch 3216], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.8ohm, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Kapazität: 220µF, Spannung (DC): 4V, Rippelstrom: 274mA, Produktpalette: F95 Series, Hersteller-Größencode: S, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950G227MSAAQ2 F950G227MSAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013884747-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - F950G227MSAAQ2 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 220 µF, 4 V, 1206 [Metrisch 3216], ± 20%, 0.8 ohm, S
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch 3216]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.8ohm
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 220µF
Spannung (DC): 4V
Rippelstrom: 274mA
Produktpalette: F95 Series
Hersteller-Größencode: S
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 965 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
F950G227MSAAQ2 F950G227MSAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX f95muse-3162375.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 4V 20% 1306 3. 2x1.6x1mm
Мінімальне замовлення: 3
F950G227MSAAQ2 F950G227MSAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 220UF 20% 4V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: S
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V