Продукція > KYOCERA AVX > F950G227MTAAM1Q2
F950G227MTAAM1Q2
F950G227MTAAM1Q2 Kyocera AVX
f95muse.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 4V 20% 1411 3. 5x2.7x1mm
на замовлення 4996 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950G227MTAAM1Q2 F950G227MTAAM1Q2 Виробник : KYOCERA AVX f95muse.pdf Description: CAP TANT 220UF 20% 4V 1411
товару немає в наявності