Продукція > AVX > F950G227MTAAQ2
F950G227MTAAQ2
F950G227MTAAQ2 AVX
f95-776234.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 4V 20% 1411, 3.5x2.7x1mm
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 220UF 20% 4V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm, Manufacturer Size Code: T, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Інші пропозиції F950G227MTAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950G227MTAAQ2 Виробник : NICHICON F95.pdf 06+
F950G227MTAAQ2 F950G227MTAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 220UF 20% 4V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm
Manufacturer Size Code: T
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: T
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
товару немає в наявності
F950G227MTAAQ2 F950G227MTAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX f95muse-3162375.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 4V 20% 1411 3.5x2.7x1mm