F950G337KTAAQ2
F950G337KTAAQ2 AVX Corporation
F95.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 330UF 10% 4V 1411
на замовлення 2421 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 4V 10% 1411 3.5x2.7x1mm.
Інші пропозиції F950G337KTAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950G337KTAAQ2 F950G337KTAAQ2 Виробник : AVX Corporation F95.pdf Description: CAP TANT 330UF 10% 4V 1411
товару немає в наявності
F950G337KTAAQ2 F950G337KTAAQ2 Виробник : AVX f95-776234.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 4V 10% 1411 3.5x2.7x1mm
товару немає в наявності
F950G337KTAAQ2 F950G337KTAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX f95muse-3162375.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 4V 10% 1411 3.5x2.7x1mm