Продукція > KYOCERA AVX > F950G337MTAAQ2
F950G337MTAAQ2
F950G337MTAAQ2 KYOCERA AVX
F95.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 330UF 20% 4V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm
Manufacturer Size Code: T
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 330UF 20% 4V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm, Manufacturer Size Code: T, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950G337MTAAQ2 F950G337MTAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 330UF 20% 4V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: T
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 4 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
F950G337MTAAQ2 F950G337MTAAQ2 Виробник : Kyocera AVX f95muse-3162375.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 4V 20% 1411 3. 5x2.7x1mm