Продукція > KYOCERA AVX > F950J107MTAAM1Q2
F950J107MTAAM1Q2
F950J107MTAAM1Q2 Kyocera AVX
f95muse.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 100uF 1411 ESR= 600mOhms 20%
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 20% 6.3V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm, Manufacturer Size Code: T, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950J107MTAAM1Q2 F950J107MTAAM1Q2 Виробник : KYOCERA AVX f95muse.pdf Description: CAP TANT 100UF 20% 6.3V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm
Manufacturer Size Code: T
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: T
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V