Продукція > NICHICON > F950J336MQAAQ2
F950J336MQAAQ2
F950J336MQAAQ2 Nichicon
F95_Series.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP TANT 33UF 6.3V 20% 1206
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 6.3V 20% 1306, 3.2x1.6x0.8mm.
Інші пропозиції F950J336MQAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950J336MQAAQ2 F950J336MQAAQ2 Виробник : Nichicon F95_Series.pdf Description: CAP TANT 33UF 6.3V 20% 1206
товару немає в наявності
товару немає в наявності
F950J336MQAAQ2 F950J336MQAAQ2 Виробник : AVX Corporation f95.pdf Description: CAP TANT 33UF 6.3V 20% 1206
F950J336MQAAQ2 F950J336MQAAQ2 Виробник : AVX f95-776234.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 6.3V 20% 1306, 3.2x1.6x0.8mm