Продукція > KYOCERA AVX > F950J336MSAAQ2
F950J336MSAAQ2
F950J336MSAAQ2 KYOCERA AVX
F95.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 20% 6.3V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 33UF 20% 6.3V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm, Manufacturer Size Code: S, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції F950J336MSAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950J336MSAAQ2 F950J336MSAAQ2 Виробник : AVX f95-776234.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 6.3V 20% 1306, 3.2x1.6x1mm