Продукція > KYOCERA AVX > F950J476MPAAQ2
F950J476MPAAQ2
F950J476MPAAQ2 KYOCERA AVX
AVXC-S-A0013884747-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - F950J476MPAAQ2 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 47 µF, 6.3 V, 0905 [Metrisch: 2212], ± 20%, 1.1 ohm, P
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0905 [Metrisch: 2212]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.1ohm
Produktlänge: 2.2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 47µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 165mA
Produktpalette: F95 Series
Hersteller-Größencode: P
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 2985 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F950J476MPAAQ2 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 47 µF, 6.3 V, 0905 [Metrisch: 2212], ± 20%, 1.1 ohm, P, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0905 [Metrisch: 2212], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.1ohm, Produktlänge: 2.2mm, euEccn: NLR, Kapazität: 47µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 165mA, Produktpalette: F95 Series, Hersteller-Größencode: P, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950J476MPAAQ2 F950J476MPAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013884747-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - F950J476MPAAQ2 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 47 µF, 6.3 V, 0905 [Metrisch: 2212], ± 20%, 1.1 ohm, P
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 2.2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 47µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 165mA
Produktpalette: F95 Series
Hersteller-Größencode: P
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
F950J476MPAAQ2 F950J476MPAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.087" L x 0.049" W (2.20mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: P
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
F950J476MPAAQ2 F950J476MPAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX f95muse-3162375.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 6.3V 20% 0905 2.2x1.25x.1mm