Продукція > KYOCERA AVX > F950J686KSAAQ2
F950J686KSAAQ2
F950J686KSAAQ2 KYOCERA AVX
F95.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 68UF 10% 6.3V 1206
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 2500 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 68UF 10% 6.3V 1206, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm, Manufacturer Size Code: S, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950J686KSAAQ2 F950J686KSAAQ2 Виробник : Kyocera AVX F95.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 68uF 10% 1306 1 306 3.2x1.6x1mm
на замовлення 879 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
F950J686KSAAQ2 F950J686KSAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 68UF 10% 6.3V 1206
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: S
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 6.3 V