Продукція > KYOCERA AVX > F951A335MPAAQ2
F951A335MPAAQ2
F951A335MPAAQ2 KYOCERA AVX
F95-3162461.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 10V 20% 0905 2.2x1.25x.1mm
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 3.3UF 20% 10V 0805, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.087" L x 0.049" W (2.20mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm, Manufacturer Size Code: P, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції F951A335MPAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F951A335MPAAQ2 F951A335MPAAQ2 Виробник : AVX f95-776234.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 10V 20% 0905 2.2x1.25x.1mm
на замовлення 4750 шт:
F951A335MPAAQ2 F951A335MPAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 3.3UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.087" L x 0.049" W (2.20mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: P
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 10 V