Продукція > KYOCERA AVX > F951A336MQAAQ2
F951A336MQAAQ2
F951A336MQAAQ2 KYOCERA AVX
F95.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 1206
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm
Manufacturer Size Code: Q
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 2495 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm, Manufacturer Size Code: Q, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції F951A336MQAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F951A336MQAAQ2 F951A336MQAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: Q
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
F951A336MQAAQ2 F951A336MQAAQ2 Виробник : AVX f95-776234.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 10V 20% 1306 3.2x1.6x0.8mm