F951A476KBAAQ2
F951A476KBAAQ2 AVX Corporation
f95.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 47UF 10V 10% 1210
на замовлення 1765 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 10V 10% 1411, 3.5x2.8x1.8mm.
Інші пропозиції F951A476KBAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F951A476KBAAQ2 F951A476KBAAQ2 Виробник : AVX f95-776234.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 10V 10% 1411, 3.5x2.8x1.8mm
F951A476KBAAQ2 F951A476KBAAQ2 Виробник : AVX Corporation f95.pdf Description: CAP TANT 47UF 10V 10% 1210
товару немає в наявності
F951A476KBAAQ2 F951A476KBAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 10V 10% 1411 3. 5x2.8x1.8mm