Продукція > KYOCERA AVX > F951A476KSAAQ2
F951A476KSAAQ2
F951A476KSAAQ2 Kyocera AVX
f95muse.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 10V 10% 1306 3. 2x1.6x1mm
на замовлення 103 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 10% 10V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm, Manufacturer Size Code: S, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції F951A476KSAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F951A476KSAAQ2 F951A476KSAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 47UF 10% 10V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: S
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V