Продукція > KYOCERA AVX > F951A476KTAAQ2
F951A476KTAAQ2
F951A476KTAAQ2 KYOCERA AVX
F95.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 47UF 10% 10V 1411
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm
Manufacturer Size Code: T
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 881 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 10% 10V 1411, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm, Manufacturer Size Code: T, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції F951A476KTAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F951A476KTAAQ2 F951A476KTAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 47UF 10% 10V 1411
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: T
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
F951A476KTAAQ2 F951A476KTAAQ2 Виробник : AVX f95-776234.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 10V 10% 1411, 3.5x2.7x1mm
товару немає в наявності
F951A476KTAAQ2 F951A476KTAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX f95muse-3162375.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 10V 10% 1411 3.5x2.7x1mm