Продукція > KYOCERA AVX > F951A476MAAAQ2
F951A476MAAAQ2
F951A476MAAAQ2 Kyocera AVX
f95muse-3162375.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 47uF 20% 1207 ES R= 800 mOhm
на замовлення 2572 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 20% 10V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції F951A476MAAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F951A476MAAAQ2 F951A476MAAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 47UF 20% 10V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V