Продукція > KYOCERA AVX > F951A685MPAAQ2
F951A685MPAAQ2
F951A685MPAAQ2 KYOCERA AVX
F95.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 6.8UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.087" L x 0.049" W (2.20mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 2693 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 6.8UF 20% 10V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.087" L x 0.049" W (2.20mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm, Manufacturer Size Code: P, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції F951A685MPAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F951A685MPAAQ2 F951A685MPAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 20% 10V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: P
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
F951A685MPAAQ2 F951A685MPAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 10V 20% 0905 2 .2x1.25x.1mm