Продукція > KYOCERA AVX > F951A686MBAAM1Q2
F951A686MBAAM1Q2
F951A686MBAAM1Q2 KYOCERA AVX
f95muse-3162375.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF 10V 20% 1411 3. 5x2.8x1.8mm
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 68UF 20% 10V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 400mOhm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F951A686MBAAM1Q2 F951A686MBAAM1Q2 Виробник : AVX f95muse-776247.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF 10V 20% 1411, 3.5x2.8x1.8mm
на замовлення 2586 шт:
F951A686MBAAM1Q2 F951A686MBAAM1Q2 Виробник : KYOCERA AVX f95muse.pdf Description: CAP TANT 68UF 20% 10V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 400mOhm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 10 V