Продукція > KYOCERA AVX > F951C156KAAAQ2
F951C156KAAAQ2
F951C156KAAAQ2 KYOCERA AVX
F95.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 15UF 10% 16V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.4Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 15UF 10% 16V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.4Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Інші пропозиції F951C156KAAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F951C156KAAAQ2 F951C156KAAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 15UF 10% 16V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
F951C156KAAAQ2 F951C156KAAAQ2 Виробник : AVX f95-776234.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 16V 10% 1207, 3.2x1.7x1.4mm