Продукція > NICHICON > F951C156MAAAQ2
F951C156MAAAQ2
F951C156MAAAQ2 Nichicon
F95_Series.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP TANT 15UF 16V 20% 1206
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 16V 20% 1207, 3.2x1.7x1.4mm.
Інші пропозиції F951C156MAAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F951C156MAAAQ2 F951C156MAAAQ2 Виробник : Nichicon F95_Series.pdf Description: CAP TANT 15UF 16V 20% 1206
товару немає в наявності
товару немає в наявності
F951C156MAAAQ2 F951C156MAAAQ2 Виробник : AVX Corporation f95.pdf Description: CAP TANT 15UF 16V 20% 1206
F951C156MAAAQ2 F951C156MAAAQ2 Виробник : AVX f95-776234.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 16V 20% 1207, 3.2x1.7x1.4mm