Продукція > AVX > F951C226MBAAQ2
F951C226MBAAQ2
F951C226MBAAQ2 AVX
f95-776234.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 16V 20% 1411 3.5x2.8x1.8mm
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 20% 16V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Інші пропозиції F951C226MBAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F951C226MBAAQ2 F951C226MBAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 16V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
F951C226MBAAQ2 F951C226MBAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 16V 20% 1411 3. 5x2.8x1.8mm