Продукція > KYOCERA AVX > F951C335MPAAQ2
F951C335MPAAQ2
F951C335MPAAQ2 KYOCERA AVX
F95.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 3.3UF 20% 16V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.087" L x 0.049" W (2.20mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 3.3UF 20% 16V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.087" L x 0.049" W (2.20mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm, Manufacturer Size Code: P, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F951C335MPAAQ2 F951C335MPAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 3.3UF 20% 16V 0805
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: P
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 16 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
F951C335MPAAQ2 F951C335MPAAQ2 Виробник : AVX f95-776234.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 16V 20% 0905 2 .2x1.25x.1mm
на замовлення 71 шт:
F951C335MPAAQ2 F951C335MPAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95-3162461.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 16V 20% 0905 2.2x1.25x.1mm