Продукція > KYOCERA AVX > F951C336MTAAQ2
F951C336MTAAQ2
F951C336MTAAQ2 KYOCERA AVX
F95.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 20% 16V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm
Manufacturer Size Code: T
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 1499 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 33UF 20% 16V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm, Manufacturer Size Code: T, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F951C336MTAAQ2 F951C336MTAAQ2 Виробник : Kyocera AVX F95.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 16V 20% 1411 3. 5x2.7x1mm
на замовлення 5 шт:
Кількість Ціна
F951C336MTAAQ2 F951C336MTAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 16V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: T
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V